Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hasar anında ne yapmalıyım?

Bilgi almak istediğiniz ürünü seçiniz.

Ayakta Tedavi İşlemleri

  • Anlaşmalı sağlık kurumunda ayakta tedavi provizyon sürecinizin başlaması için TC kimlik numarası içeren kimlik belgenizi sağlık kurumu görevlileri ile paylaşmanız gerekmektedir.
  • Anlaşmalı sağlık kurumunda muayene olacağınız doktorun da mutlaka SGK ile anlaşması olması gerektiğini unutmayınız.
  • Provizyon alınması durumunda genel sağlık sigortası kapsamındaki muayene işlemlerinde devlete ödenen katkı payı tutarı olan 15 TL’yi ödeyerek muayene olabilirsiniz.
  • Muayene olduğunuz doktorun sizi başka bir branşa yönlendirmesi durumunda yapılan işlem yıllık muayene limitinizden düşmektedir.

 

Yatarak Tedavi (Planlı Ameliyatlar) İşlemleri

  • Anlaşmalı sağlık kurumunda yatarak tedavi provizyon sürecinin başlaması için TC kimlik numarası içeren kimlik belgenizi sağlık kurumu görevlileri ile paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında doktorunuz tarafından doldurulacak “Hasta Bilgi Formu” ile sağlık kurumu tarafından provizyon merkezine yazılı başvuruda bulunulur.
  • Yatarak tedavi sürecinin başlaması için sağlık kurumunun 48 saat önceden Hepiyi Sigorta’ya provizyon başvurusunda bulunması gerekmektedir.
  • Provizyon merkezimiz, tıbbi gereklilik ve poliçe şartları kapsamında değerlendirmelerini yaptıktan sonra yazılı olarak sağlık kurumuna provizyonla ilgili yanıtını iletir. 

 

Hem ayakta hem de yatarak tedavi işlemlerinizde, anlaşmalı olduğumuz ve poliçenizin network’üne dahil olan sağlık kurumlarında gerçekleştireceğiniz tüm teşhis ve tedavi giderleri teminat kapsamındadır.

Anlaşmalı sağlık kurumlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Check-up, Diş Paketi ve Ambulans hizmetleri

0 850 665 63 63 numaralı Çözüm Merkezimizi arayarak almak istediğiniz hizmeti iletebilirsiniz. Çözüm merkezi yetkililerimiz işlemle ilgili süreçleri organize ederek tarafınıza bilgi aktarır.  

 

Daha fazla yardım gerekiyor mu ?