Hepiyi'de Kariyer

Her şeyin kaynağı insan!

Ekip arkadaşlarımızın kariyer gelişimlerini yakından izliyor ve onları mesleki anlamda desteklemek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için işe alım sürecinden başlayarak, birlikte çalıştığımız süre boyunca fırsat eşitliği ve yaşam boyu gelişim değerlerini gözetmeye özen gösteriyoruz. Performans sistemimiz ile ekibimizin motivasyon düzeylerini takip ediyor ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Ayrıca kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle, onların gelişimini destekleyecek fırsatlar yaratıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın başarısını daima takdir ediyor ve hak ettikleri gelişimi göstermelerini sağlıyoruz.

Üniversitelerle ilişkilerimizi sürekli geliştirerek, yarını en iyi şekilde inşa edebilecek zihinleri Hepiyi çatısı altında buluşturuyoruz. Farklı zekâ ve yeteneklerin birbirlerini besleyeceğine inanıyoruz. Gelişime ve teknolojiye duyduğumuz heyecanı, ilk günkü ruhumuzla, sürekli artırıyoruz. Sigorta sektörünün geleceğine yön veren yolda, tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte, tükenmez bir enerjiyle hareket ediyoruz ve yüreklerinde taşıdıkları merak ve tutkuyla, onların da bize büyük değer katacağını biliyoruz!

Siz de ekip arkadaşlarımızın arasında yer almak istiyorsanız, başvurularınızı ik@hepiyi.com.tr adresine e-posta ile gönderebilir veya Hepiyi'de Kariyer Fırsatları bölümünden açık pozisyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Hepiyi'de Kariyer Fırsatları
Açık Pozisyonlar