Tesisat Hizmetleri

Evinizin sıhhi tesisatından su tesisatına, kalorifer sisteminden pis su tesisatına kadar her şey yolunda mı? Eğer bir sızıntı veya kırılma sorunuyla karşılaşırsanız endişelenmeyin, çünkü Hepiyi Sigorta olarak yanınızdayız! 

Konut içindeki seramik, fayans, kalebodur ve karo gibi ıslak yüzeyleri içeren alanlarda acil tamir işlemleri sırasında oluşan kırıma bağlı hasarlardan dolayı da endişe etmeyin. Hasarlı alanın eski haline getirilmesi için gerekli işçilik ve malzeme desteği tarafımızca sağlanacak. Tesisat hizmetlerimiz 2.500 TL limitle ve yılda 3 olay ile sınırlıdır. Ev konforunuz ve güvenliğiniz için buradayız!  

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Elektrik Hizmetleri

Ev içindeki elektrik tesisatında bir sorun mu var? Panik yapmayın, çünkü Hepiyi Sigorta olarak elektrik tesisatınızla ilgili acil tamir hizmetini ayağınıza getiriyoruz!  

Elektrik tesisatınız, konuta ait sigortadan başlayıp elektrik anahtarına kadar olan kısmı kapsar (elektrik anahtarı, priz vb. hariç). Ayrıca, konut dışında meydana gelen kısa devreler veya konuta ait sayaç ve kofre sigorta sistemini etkileyen durumlar da teminat altında. Elektrik hizmetlerimiz 2.500 TL limitle ve yılda 3 olay ile sınırlıdır. Güvenliğiniz bizim önceliğimiz! 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Cam Hizmetleri

Hepiyi Sigorta olarak dış cephe camlarınızın hasar görmesi durumunda anında yardıma hazırız! Dış cephe camlarınızda meydana gelen kırılma veya çatlama gibi hasarları düzeltmek, hasar gören parçayı eski haline getirmek için gereken acil tamir hizmetini Hepiyi Sigorta olarak sağlıyoruz. Bu hizmetimiz, 2.500 TL limitle ve yılda 3 olay ile sınırlıdır. 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Çilingir Hizmetleri

Evinizin anahtarını kaybetmeniz, unutmanız, kaza sonucu zarar görmesi veya çalınması durumunda eve girebilmeniz için 2.500 TL limitle ve yılda 3 olay ile sınırlı olmak kaydıyla çilingir hizmeti sağlıyoruz.   

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Uzman Hemşire veya Refakatçi Gönderilmesi

Evinizde beklenmedik bir durum mı karşılaştınız? Endişelenmeyin, çünkü Hepiyi Sigorta olarak sizin yanınızdayız! Evinizde meydana gelen ciddi bedensel yaralanma, hastalık veya ameliyat sonrası bakım gibi durumlarda, evde sigortalı kişiye bakacak kimse olmadığında hemen devreye giriyoruz veyılda 2 kez ve her bir olay için 500 TL'lik bir ücretle uzman hemşire veya refakatçi yönlendiriyoruz. Bu tür durumların başınıza gelmesini hiç istemeyiz, ancak sizin için buradayız. 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Otel Hizmetleri

Evinizde meydana gelen bir hasar nedeniyle evinizde kalamaz duruma gelirseniz ve tamirat işlemi 24 saatten fazla sürerse (en fazla 5 kişi için) konutunuza en yakın anlaşmalı otelde 3 güne kadar konaklama (standart oda + kahvaltı dahil) masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. Sizlerin konforu için elimizden geleni yapacağız.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Güvenlik Hizmetleri

Evinizde su basması, yangın veya patlama gibi istenmeyen durumlar mı meydana geldi? Endişelenmeyin, çünkü Hepiyi Sigorta olarak evinizi koruma ve gözetim altına alma konusunda yanınızdayız! Su basması, yangın veya patlama sonucu oluşan hasarların masraflarını karşılayacak ve evinizi güvende tutacak önlemleri alacağız. Konutunuzun güvenliği sağlanana kadar yılda bir kez olmak üzere maksimum 2 gün boyunca size hizmet vereceğiz. 

Tabii ki, bu tür durumları yaşamanızı hiç istemeyiz, ama sizin güvende olmanız için buradayız. 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın:0850 665 63 63 

Daha fazla yardım gerekiyor mu ?