Hangi ürünümüz için teklif almak istiyorsunuz?

Sadece birkaç adımda size en uygun teklifi vereceğiz.

Hızlı Teklif

Sadece birkaç kısa adımda, kolayca teklif alabilirsiniz.

Karşılaştır, Kişiselleştir

Teklifleri karşılaştırabilir, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

Kolayca Satın Al

Tek tıkla poliçe almanın keyfini yaşayın.

Avantajlı Fiyatlarla Sigorta Tekliflerinizi Hemen Alın


Kasko sigortasından zorunlu trafik sigortasına, tamamlayıcı sağlık sigortasından seyahat sağlık sigortasına, Hepiyi Sigorta'nın sunduğu avantajlı sigortacılık ürünleri arasından siz de hemen ihtiyacınıza uygun ürünler için sigorta teklifi alabilir ve rahat edebilirsiniz!

Devamını Gör

Bütçe dostu ödeme koşulları, kapsamlı poliçe paketleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Hepiyi Sigorta hep yanınızda. Hepiyi.com.tr’den online sigorta teklifi alın, sağlığınızı, aracınızı, kendinizi ve ailenizi en avantajlı fiyatlarla güvence altına alın!


Trafik Sigortası Teklifi Al


trafik sigortası yaptırmanız mı gerekiyor? Doğru yerdesiniz! Hepiyi Sigorta’dan trafik sigortası teklifi alarak kaza durumunda karşı tarafa verebileceğiniz maddi zararlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Sadece TC kimlik numarası, doğum tarihi ve plaka bilgisi girerek size en uygun sigorta teklifini alabilir ve aracınızı gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kasko Sigortası Teklifi Al


Yol yardım desteğinden ikame araç hizmetine, mini onarım hizmetlerinden yaygın anlaşmalı servis ağına kadar 7/24 çözüm merkezi desteği sunan Hepiyi Sigorta, kasko sigortanız için de yanınızda. Kasko sigorta teklifi almak için doğru yerde olduğunuz kesin; bütçenizle dost kasko teklifi alarak siz de aracınızı güvence altına alabilir, beklenmedik durumlarda oluşabilecek masraflara karşı hem kendinizi hem de otomobilinizi koruyacak kapsamda bir kasko poliçesine sahip olabilirsiniz. Doğal afetler, çarpma-çarpışma, yangın veya hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı siz de hemen Hepiyi Sigorta üzerinden kasko teklifi alabilir ve rahat edebilirsiniz.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al


Söz konusu tamamlayıcı sağlık sigortası için teklif almak olduğu zaman da Hepiyi Sigorta en avantajlı fiyatlar ve en kapsamlı paketler ile yanınızda. Hepiyi Sigorta’nın sunduğu planlar arasından inceleme yaparak tüm teminatları ve poliçe kapsamlarını inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza göre TSS poliçenizi seçebilirsiniz. Dilerseniz eşiniz, çocuğunuz ve diğer aile üyeleriniz için de tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak sadece kendinizin değil, sevdiklerinizin de sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetlerimizi yakından incelemek ve ilgili formu doldurarak size özel avantajlı tekliflere erişmek!


Seyahat Sağlık Sigortası Teklifi Al


Ailece keyifli vakit geçirmek için tatile mi çıkıyorsunuz? O zaman Hepiyi Sigorta'dan bir seyahat sağlık sigortası teklifi alma vakti gelmiş demektir! Yurtdışı seyahatine çıkacaksanız ve vize alacaksanız hemen Hepiyi.com.tr’ye girip kolaylıkla seyahat poliçenizi alabilirsiniz. Hepiyi’nin seyahat sigortası vize başvurusu sırasında Schengen ve Amerika vizeleri başta olmak üzere pek çok konsolosluğun zorunlu olarak istediği Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasını eksiksiz karşılar ve seyahat boyunca yaşanabilecek acil sağlık sorunlarına karşı 30.000 € limite kadar güvence sağlar. Hepiyi Sigorta'nın geniş kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası, tatillerinizde kendinizi güvence altına alma fırsatı sunuyor. Avantajlı fiyatlarla seyahat sigortası teklifinizi buradan alarak hiçbir riski düşünmeden yurt dışı seyahatinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Devamını Gizle