Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi al!

Size özel trafik teklifi sunabilmemiz için lütfen formu doldurunuz.

Teklif Bilgileri

Ruhsat sahibi TC/Yabancı kimlik no
Ruhsat sahibi doğum tarihi
Plaka no
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortası Nedir?

Trafiğe çıkan araçların olmazsa olmazı trafik sigortası, her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu bir sigorta türüdür. Sürücülerin en temel yasal yükümlülükleri arasında yer alan trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca belirlenmiştir ve motorlu taşıtlarda meydana gelebilecek her türlü kaza anında kazaya karışan karşı tarafın masraflarını karşılamak üzere kullanılır. Başka bir ifadeyle trafik sigortası, bir trafik kazası sonrası sürücünün karşı tarafa verdiği zararı karşılamayı hedefler. Eğer siz de aracınızın trafik sigortasını zamanında yaptırmak ve rahat etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hepiyi Sigorta'nın avantajlı trafik sigortası tekliflerini inceleyerek hemen aracınıza trafik sigortası yaptırabilir ve onu trafikte gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Devamını Gör

Trafik Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Trafik sigortası fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan pek çok farklı kriter vardır. Trafik sigortası teklifi alırken karşınıza çıkacak fiyatların belirlenmesinde rol oynayan en önemli faktörlerden bir tanesi aracın geçmiş hasar kaydıdır. Trafik sigortası yaptıracağınız aracın kasar kaydı ve kaza geçmişine göre değişebilen fiyatlar, aynı zamanda ilgili aracın modeline, yaşına ve kullanım tarzına göre de farklılık gösterebilir. Araç sahibinin yaşı ve araç plakasının kayıtlı olduğu il de trafik sigortası poliçe primlerini doğrudan etkileyen faktörler arasında. Siz de bütçenizle dost bir trafik sigortası teklifi almak için hemen Hepiyi Sigorta'nın size özel tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Trafik Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Eğer siz de aracınız için vakit kaybetmeden trafik sigortası yaptırmak ve kaza sonucu karşı tarafa verebileceğiniz zararlar nedeniyle oluşabilecek masraflara karşı bütçenizi koruma altına almak istiyorsanız, hemen Hepiyi Sigorta üzerinden trafik sigortası satın alabilirsiniz. Teklif almadan önce yapmanız gereken tek şey, ruhsat sahibi olarak TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve plaka numaranızı doldurarak en güncel fiyat bilgilerinin listelenmesini beklemek. Farklı poliçe, kapsam ve paket seçenekleri arasından sizin için en uygun ve en doğru seçimi yaparak Hepiyi Sigorta ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm kredi kartlarına vade farksız 3 ay taksit imkanıyla ödeme yaparak kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Zorunlu olmasının yanı sıra trafik sigortası aynı zamanda güvenlik açısından da önemli bir sigorta türüdür, bu nedenle de zamanında ve usulüne göre yaptırılması gerekir. Farklı firmalardan teklifler alarak en uygun trafik sigortası teklifini aldığınızdan emin olmanız da önemlidir. Fiyat- performans bakımından size en cazip gelen poliçe ve paketi belirledikten sonra gerekli bilgileri eksiksiz olarak sigorta şirketine iletmeli, hiçbir eksik evrak veya belge olmadığından da emin olmalısınız. Sigortanızı yaptırdıktan sonra poliçe geçerlilik tarihini kontrol etmek ve zamanı geldiğinde onu yenilemek de dikkate almanız gereken diğer unsurlar arasında. Veya hiç uğraşmadan https://hepiyi.com.tr/trafik-sigortasi/form/arac-bilgileri kısmından formu doldurarak birkaç adımda trafik poliçenizi alabilir, vade farksız 3 taksit imkanıyla ödeyebilirsiniz.

Devamını Gizle