Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

Ruhsat sahibi TC/Yabancı kimlik no
Ruhsat sahibi doğum tarihi
Plaka no
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Trafik Sigortası Teklif Al

Trafiğe çıkan araçların olmazsa olmazı trafik sigortası, her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu bir sigorta türüdür. Sürücülerin en temel yasal yükümlülükleri arasında yer alan trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca belirlenmiştir ve motorlu taşıtlarda meydana gelebilecek her türlü kaza anında kazaya karışan karşı tarafın masraflarını karşılamak üzere kullanılır. Başka bir ifadeyle trafik sigortası, bir trafik kazası sonrası sürücünün karşı tarafa verdiği zararı karşılamayı hedefler. Eğer siz de aracınızın trafik sigortasını zamanında yaptırmak ve rahat etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hepiyi Sigorta'nın avantajlı trafik sigortası tekliflerini inceleyerek hemen aracınıza trafik sigortası yaptırabilir ve onu trafikte gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Devamını Gör

Trafik Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Eğer siz de vakit kaybetmeden trafik sigortası yaptırmak ve kaza sonucu oluşabilecek masraflara karşı bütçenizi koruma altına almak istiyorsanız, hemen hepiyi.com.tr üzerinden trafik sigortası satın alabilirsiniz. Ruhsat sahibi olarak TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve plaka numaranızı doldurarak 30 saniyede teklif alabilir, Hepiyi Sigorta ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Üstelik 3 aya varan taksit imkanı seçenekleriyle ödeme açısından da kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Trafik sigortası yaptırmadan önce bilinçli bir sürücü olarak bilmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, zorunlu trafik sigortası teklif alma işleminin zamanında yapılması. Zorunlu olmasının yanı sıra trafik sigortası aynı zamanda güvenlik açısından da önemli bir sigorta türüdür, bu nedenle de zamanında ve usulüne göre yaptırılması gerekir. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirleyip size en cazip gelen poliçeyi belirledikten sonra gerekli bilgileri eksiksiz olarak sigorta şirketine iletmeli, hiçbir eksik evrak veya belge olmadığından da emin olmalısınız. Sigortanızı yaptırdıktan sonra dikkate almanız gereken bir diğer unsur, poliçe geçerlilik tarihini kontrol etmek ve zamanı geldiğinde onu yenilemek. Poliçe bitiş tarihinize en az 15 gün kala Trafik Sigortası yenileme teklifinizi hesaplayabilir ve Hepiyi Sigorta’dan poliçenizi satın alabilirsiniz. Hepiyi Sigorta’dan trafik poliçesi almak sadece 30 saniye sürer.

Trafik Sigortası Neleri Kapsar?

Trafik sigortası satın aldığınızda trafikte meydana gelebilecek kazalar sonucu karşı tarafın zararları sigortanız tarafından karşılanır. Peki, trafik sigortasının kapsamı hakkında bilginiz var mı? Eğer yoksa aşağıdaki listeyi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Trafik Sigortası Neleri Karşılamaz?

Devamını Gizle