Bizi Tanıyın

Doğan Değer Bilir Değer Katar Köklü geçmişten doğan dijital marka!60 yılı aşkın süredir elektrik üretimi, sanayi & ticaret, otomotiv ticareti & pazarlama, finansman & yatırım, internet & eğlence ve gayrimenkul yatırımlarıyla öncü rol üstlenen Doğan Holding’in yeni yatırımı: “Hepiyi Sigorta!”

Onursal Başkanımız Aydın Doğan tarafından 1961’de kurulan, günümüze kadar birçok sektörü ve stratejik alanı kapsayacak girişimlere imza atan Doğan Holding’in yeni yatırımlarından Hepiyi Sigorta olarak, sektöre tamamen yenilikçi bir bakış açısı getirme hedefiyle 29 Eylül 2021’de kurulduk. Hız kesmeden tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve 27 Nisan 2022 tarihinde tüm sigortacılık branşlarında ruhsat alarak faaliyetlerimize başladık.

Yenilikçi fikrimizin ve ortak inancımızın ilk kez somut bir adıma dönüştüğünü gördüğümüz 17 Haziran 2022’de de ilk poliçemizi düzenledik ve bir daha da asla yavaşlamadık. Kısa süre içerisinde yurt genelinde onlarca anlaşmalı kurum ve yaygın hizmet ağına ulaşarak; kasko, trafik ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde müşterilerimize en uygun fiyatlarla tüm süreçlerde dijital çözümler sunduk. Özellikle oto branşında, Doğan Holding’in köklü geçmişini ve gücünü de arkamıza alarak sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

Ve şimdi...


Her anında da hep yanınızda!

“Sizin İçin Hep İyisi” anlayışıyla, tüm müşterilerimizi işlem fark etmeksizin basit, anlaşılır ve pratik çözüm yollarıyla sonuca ulaştırıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanarak, yepyeni bir sigortacılık deneyimini poliçe sahipleriyle buluşturuyoruz.

Kısacası Hepiyi Sigorta olarak empatiyi temel taşı belirleyerek, şartlar ne olursa olsun günün sonunda “hep iyi” olmayı, “hep iyi” hissettirmeyi kendimize görev ediniyoruz. Ve her şeyin hep iyi gitmediği anlarda bile gidilecek iyi yolu belirleyerek sizin hep yanınızda ilerleyeceğimizi bilin istiyoruz...

Yol Haritamız

Hedef Konumumuz:

Yenilikçi ürünlerimiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin en değerli, en çok tercih edilen sigorta şirketi olmak.

Gidiş Yolumuz:

Adil fiyat politikamız, basitleştirilmiş süreçlerimiz, insan odaklı yaklaşım ve doğaya saygılı uygulamalarımız ile müşteri, çalışan ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve onlara hep iyi hissettirmek.

Sürdürülebilirlik Politikamız

Yaşamı sağlıklı sürdürebilmek için, hep iyisini yapacağımıza söz veriyoruz!

İklim krizinin etkilerinin her geçen gün artması ile mevcut gidişatı tersine çevirmek ya da en azından yavaşlatabilmek için herkesin harekete geçmesi gereken bu dönemde, Hepiyi Sigorta olarak birinci günümüzden itibaren aşağıdaki maddeleri uygulayacağımıza söz verdik:

Yasal mevzuatın zorunlu tuttuğu haller dışında, hem kendi iç işleyişimizde hem de müşteri ile iletişimimizde tamamen dijital yöntemleri tercih edecek, tüm süreçlerimizi “kağıt kullanmama” anlayışı üzerine kurgulayacağız.

Sera gazı etkisinin %29’u ulaşımdan kaynaklanıyor. Şirket araç filosu için kiralanan tüm araçlarda önceliği, mümkün olduğunca, hibrit ya da elektrikli araçlara vereceğiz. Ayrıca Türkiye’de gelişmekte olan hibrit/elektrikli araç pazarını cezbedici hale getirmek için özel kasko ürünü çıkartacağız.

Hepiyi Sigorta olarak kömür üretimi ile ilgili alanlarda çalışan şirketlere ve bu şirketler tarafından kullanılan araçlara, sigorta teminatı sağlamayacağız.

Şirket içi tek kullanımlık plastik kullanmayacağız. Böylelikle ürettiğimiz atığı minimize etmekle kalmayıp, şirket içi atık ayrıştırma istasyonları oluşturacağız.

Tarihçemiz