Kasko Sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

Ruhsat sahibi TC/Yabancı kimlik no
Ruhsat sahibi doğum tarihi
Plaka no
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Kasko Teklifi Al

Kasko sigortası, araç sahiplerinin araçlarında oluşabilecek hasarlardan ötürü oluşan masrafları karşılaması amacıyla yaptırdıkları bir sigorta türüdür. Kasko, sürücülerin hem kendilerini hem bütçelerini hem de arabalarını koruma altına alarak olası bir trafik kazası ya da benzeri risk durumunda güvence sağlar. Siz de Hepiyi Sigorta'dan hemen şimdi kasko teklifi alabilir, aracınıza kasko yaptırarak beklenmedik kazalar sonucu oluşacak masraflardan kaçınabilir, çıkan maliyetleri en aza indirerek bütçenizi koruma altına alabilirsiniz.

Devamını Gör

Kasko Teklifi Nasıl Alınır?

Yaygın yetkili servis ağından mini onarım hizmetlerine, yol yardım desteğinden ikame araç hizmetine, 7/24 ulaşılabilir üst düzey müşteri hizmeti deneyiminden orijinal cam değişimine kadar pek çok hizmet sunan Hepiyi Sigorta’dan kaskonuzu yaptırarak rahat edebilirsiniz. Bütçenizle dost bir kasko teklifi almak, Hepiyi Sigorta ile çok kolay ve çok hızlı. Kasko sigortası teklifi almak için kimlik bilgilerinizi, doğum tarihinizi ve plakanızı girmeniz ve 30 saniyede en avantajlı tekliflere erişmeniz mümkün.

Kasko Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Kasko teklifi almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar da yok değil. Araç kasko teklifleri araştırırken sigorta şirketi seçiminizi iyi yapmalı, ödeme alternatiflerinizi değerlendirmeye almalı ve poliçenin hem özel şartları hem genel şartları başta olmak üzere kapsamını dikkatlice incelemelisiniz. Hepiyi Sigorta size 12’ye varan taksit imkanıyla bütçenizle dost bir kasko poliçesi sunmayı vadediyor; hemen teklif almayı unutmayın!

Kasko Teklifi Fiyatları ve Teminatları

Söz konusu kasko fiyatları olduğu zaman farklı kasko poliçe paketleri ile karşılaşabileceğiniz gibi geniş bir kasko fiyat aralığıyla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Kasko teklifi alırken karşınıza çıkacak fiyatlar, pek çok farklı parametreye göre değişkenlik gösterebilir. Kasko yapılacak olan aracın modeli ve nitelikleri, kasko fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli etmenler arasındadır. Aracın markası ve modeli, yılı, sıfır ya da ikinci el olması, spor model ya da aile arabası olması gibi pek çok faktör bulunur ve kasko poliçe fiyatları da bu faktörlerden etkilenir. Ruhsat sahibinin bilgi ve özellikleri de kasko fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Sürücünün aracı kullanacağı şehirden mesleğine, ehliyet yılından yaşına kadar pek çok kişisel faktör, satın alacağı kasko paketinin fiyatını etkileyecektir. Son olarak sürücünün kasko poliçesine eklemek istediği ek teminatlar da kasko fiyatlarının değişmesine neden olabilir. Siz de Hepiyi Sigorta’nın bütçe dostu kasko fiyatlarını inceleyebilir ve avantajlı fırsatlarından yararlanarak kasko poliçesi yaptırabilirsiniz.

Devamını Gizle