Tamamlayıcı Sağlık sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

TC Kimlik No
Doğum Tarihi
Boy (cm)
Kilo (kg)
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Al

Oluşabilecek sağlık problemleri giderlerini önceden güvence altına almanıza yarayan tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında kaliteli ve kalifiye sağlık hizmeti almanıza olanak sağlayan bir sigorta türüdür. Genel sağlık sigortası olan herkesin yararlanabileceği bir sigorta olan TSS, hem ayakta hem de yatarak tedavilerde pek çok avantaj sağlamakla birlikte özel hastanelerin ve özel sağlık kuruluşlarının SGK ile gerçekleştirdiği anlaşmalar doğrultusunda hizmet sunar. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak, sağlıkla ilgili herhangi bir durum söz konusu olduğunda gerekli hizmeti özel hastanelerden sadece 15 TL katılım payı ödeyerek alabilmek için siz de hemen tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini Hepiyi Sigorta üzerinden inceleyebilir ve farklı plan seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Devamını Gör

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Hepiyi Sigorta’nın sunduğu planları inceleyerek, tüm teminatları ve poliçe kapsamlarını gözden geçirebilir ve bu planlara eklemeler yaparak TSS poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.. Aynı şekilde ailenizi de poliçe kapsamına dahil ederk hem onların da güvence altında olmalarını sağlayabilir hem de aile indiriminden faydalanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerimizi incelemek için yapmanız gereken tek şey, bu sayfadaki formu doldurarak size özel tekliflere ulaşmak!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Bir tamamlayıcı sağlık sigortası almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Poliçeler arasında seçim yaparken, yaptıracağınız TSS'nin tam olarak hangi kurumlardan geçerli olduğunu, hangi tedavi, tahlil ve tetkikleri kapsadığını da araştırmanız gerekmektedir.. Ayrıca teminat kapsamlarını detaylıca öğrenmek, muafiyet ve bekleme sürelerine hakim olmak ve sigortanın ömür boyu yenileme garantisi verip vermediğini araştırmak da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmadan önce dikkate almanız gereken unsurlar arasındadır. Doktor muayeneleri, laboratuvar tetkikleri, radyoloji işlemleri, check-up desteği, fizik tedavi hizmetleri ve ileri tanı yöntemleri de dahil olmak üzere pek çok tıbbi hizmet sunan Hepiyi Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, özellikle ücretsiz sunduğu check up hizmeti ile dikkat çekiyor. Siz de hemen sağlığınızı güvence altına almak içintamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Kapsamı

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklif alırken fiyatların değişmesindeki en önemli kriterlerden bir tanesi, sigortalı adayının demografik, kişisel ve genetik özellikleridir. Hastanın cinsiyeti, yaşı, boyu ve kilosu, yaşadığı şehir, halihazırda tanısı konulmuş hastalıklar gibi farklı özellikler, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yapılırken dikkate alınan başlıca faktörler arasında yer alır. Bununla birlikte, hastanın tamamlayıcı sağlık sigortası satın alırken poliçesine ek teminat olarak eklemek istediği noktalar varsa bunlar da poliçe fiyatlarının değişmesinde rol oynar. Siz de üç farklı plan seçeneğine ve geniş anlaşmalı kurum ağına sahip Hepiyi Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak istiyorsanız, ilgili formumuzu doldurarak fiyat bilgilerine erişebilirsiniz. Ayrıca Hepiyi Sigorta TSS kapsamını da aşağıda görebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları

Ayakta tedavi Teminatları

Devamını Gizle