Tamamlayıcı Sağlık sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

TC Kimlik No
Doğum Tarihi
Boy (cm)
Kilo (kg)
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Sağlık problemleri nedeniyle oluşabilecek masrafları önceden güvence altına almanıza yarayan tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında kaliteli ve kalifiye sağlık hizmeti almanıza yarayan bir sigorta türüdür. Genel Sağlık Sigortası olan herkesin yararlanabileceği bir sigorta olan TSS, hem ayakta hem yatarak tedavilerde pek çok avantaj sağlamakla birlikte özel hastanelerin ve özel sağlık kuruluşlarının SGK ile gerçekleştirdiği anlaşmalar doğrultusunda size hizmet sağlar. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak, sağlıka ilgili herhangi bir durum söz konusu olduğunda gerekli hizmeti özel sağlık kuruluşlardan temin edebilmek ve bunu uygun fiyatlara yapabilmek için siz de hemen tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini Hepiyi Sigorta üzerinden inceleyebilir ve bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun poliçeyi seçerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Devamını Gör

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Söz konusu tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları olduğu zaman işin içine pek çok farklı etken girer ve poliçelerin fiyatları bunlara göre değişkenlik gösterir. Tamamlayıcı sağlık sigortası teklif alırken fiyatların değişmesindeki en önemli kriterlerden bazıları hastanın cinsiyeti, yaşı, yaşadığı şehirdir. Bununla birlikte hastanın tamamlayıcı sağlık sigortası satın alırken poliçesine ek olarak eklemek istediği teminatlar varsa bunlar da poliçe fiyatlarının değişmesinde rol oynar. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza göre tercihte bulunabileceğiniz üç farklı plan seçeneği ve geniş anlaşmalı kurum ağı sunan Hepiyi Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak istiyorsanız, hemen ilgili formumuzu doldurarak fiyat bilgilerine erişebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Hepiyi Sigorta’nın sunduğu paketler arasından inceleme yaparak tüm teminatları ve poliçe kapsamlarını inceleyebilir, dilerseniz paketlere eklemelerde bulunarak TSS poliçenizin kapsamını genişletebilir ve size en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası paketinde karar kıldıktan sonra satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde aile bireylerinizi de poliçenize ekleyerek aile indirimi avantajından faydalanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerimizi incelemek için yapmanız gereken tek şey, bu sayfadaki formu doldurarak size özel tekliflere ulaşmak!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Bir tamamlayıcı sağlık sigortası almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Poliçeler arasında seçim yaparken yaptıracağınız TSS'nin tam olarak hangi kurumlarda geçerli olduğunu hangi tedavi, tahlil ve tetkikleri kapsadığını da araştırmanız gerekiyor. Teminat limitlerinin nelerle sınırlandığını bilmek, teminat kapsamlarını detaylıca öğrenmek, muafiyet ve bekleme sürelerine hâkim olmak ve sigortanın yenileme garantisi verip vermediğini araştırmak da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmadan önce dikkate almanız gereken unsurlar arasında. Doktor muayeneleri, laboratuvar tetkikleri, radyoloji işlemleri, check-up desteği, fizik tedavi hizmetleri ve ileri tanı yöntemleri de dahil olmak üzere pek çok modern tıbbi hizmet sunan Hepiyi Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, aynı zamanda diş hizmeti paketi ve ferdi kaza teminatı da dahil olmak üzere farklı ek teminatlara da sahip olmanıza imkan tanıyor. Siz de hemen Hepiyi Sigorta'lı olarak sağlığınızı güvence altına alabilir ve tamamlayıcı sağlık sigortası avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını Gizle