Konut Sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

TC Kimlik No
Doğum Tarihi
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Konut Sigortası Teklif Al

İster kiracı olun ister ev sahibi, evinizi çeşitli hasarlara ve risklere karşı koruma altına alabileceğinizi biliyor muydunuz? Cevabınız hayırsa bu yazı tam size göre. Konut sigortası hakkında temel bilgileri bulabileceğiniz bu yazıda ayrıca konut sigortası teklifi alma sürecini de öğrenebilirsiniz. Konut sigortası zorunlu mu, neleri kapsar, nasıl alınır ve tüm diğer soruların cevapları için okumaya devam etmeniz yeterli.

Devamını Gör

Konut Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Ev sigortası teklifi almak için yapmanız gereken son derece basit. Sayfamız üzerinde yer alan bölümlere sizden istenen bilgileri girin ve “Fiyatı Gör” butonuna basarak size özel hazırlanan teklifi görün. Bu süreçte konut sigortası ürünümüze ait bilgileri ve poliçenin detaylarını öğrendikten sonraki aşamada onay süreci başlıyor. Size özel hazırlanan konut sigortası poliçesinin detaylarını onaylayıp güvenli şekilde ödemeyi gerçekleştirdiğinizde poliçeniz hazır. Gördüğünüz gibi konut sigortası teklifi alma işlemi bu kadar basit! Peki, poliçeniz neleri kapsayacak? Hangi hasarlar teminat altında? Hangi ek teminatları ilave etmeniz mümkün? Gelin, bu soruların cevabına biraz daha yakından bakalım.

Konut Sigortası Neleri Kapsar?

Bildiğiniz üzere konut sigortası, ev sahiplerinin veya kiracıların evlerini ve dilerlerse eşyalarını yangından hırsızlığa, depremden tesisat arızası veya cam kırılmasına kadar birçok hasara karşı korumak için yaptırdıkları bir sigorta türüdür. Sigorta poliçesi, sigortalının talebine göre genişletilebilir ve ek kapsamlar eklenerek daha kapsamlı koruma sağlanabilir.

Konut sigortası teklifi ile birlikte aklınıza kapsamla ilgili sorular gelebilir. Aşağıdaki maddeleri okuyarak konut sigortasının kapsamına dair aydınlatıcı bilgilere ulaşmanız mümkün.

Konut sigortası bunlar dışında ek teminatlar da içerir. Konut sigortasında yer alan teminatları ihtiyacınıza göre artırabilirsiniz.

Konut Sigortası Teklifi Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Devamını Gizle