Seyahat Sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

TC Kimlik No
Doğum tarihi
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat sağlık sigortası, yurt dışında karşılaşabileceğiniz hastalık, kaza, acil durum, valiz kaybı ve benzeri riskleri güvence altına alan bir sigorta türüdür. Sağlık sigortası yaptırarak yurt dışı seyahatlerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi olası tatsızlıklara karşı güvence altına alabilir ve gönül rahatlığıyla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı seyahat sağlık sigortası, özellikle vize başvuruları söz konusu olduğunda zorunlu tutulan bir sigorta türü olup yurt dışı seyahatlerinde yolcuların güvenle yolculuklarını gerçekleştirmesini sağlar.

Devamını Gör

Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Seyahatlerinizde kaza veya hastalık kaynaklı beklenmedik sağlık sorunları yaşanması risklerine karşı sizi poliçede yer alan teminatlar ve limitler çerçevesinde güvence altında tutan seyahat sigortası fiyatları farklı parametrelere göre değişkenlik gösterebilir. Bu bağlamda satın alınan poliçenin süresi, teminat çeşitleri ve sigortalının yaş bilgisi, genel olarak seyahat sağlık sigortası fiyatlarını etkileyen temel unsurlar arasındadır. Hepiyi Sigorta’dan uygun fiyatlı ve geniş teminatlı plan seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun seyahat sağlık sigortasını seçebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Hepiyi Sigorta’nın web sitesinden Seyahat sağlık sigortası teklifi almak Sadece 30 saniye sürer. TV kimlik numarası, doğum tarihi, seyahat edeceğiniz coğrafi alan ve zaman aralığı teklif almak için yeterlidir.

Seyahat Sağlık Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Herhangi bir yurt dışı tatili ya da iş gezisi öncesi seyahat sigortası yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi elbette yurt dışı seyahat sağlık sigortası fiyatları. Her sigorta türünde olduğu gibi seyahat sigortası yaptırırken de bütçenize uygun poliçeler arasından bir seçim yaparak ilerleyebilir ve bir yandan yurt dışı yolculuğunuzu güvence altında tutarken diğer yandan bütçenizi de gereğinden fazla esnetmemiş olursunuz. Bu bağlamda Hepiyi Sigorta, size en iyi seyahat sağlık sigortası tekliflerini sunarak bütçenizi koruma altına almanıza ve en cazip fiyat avantajlarıyla sigortanızı yaptırmanıza olanak sunuyor. Bununla birlikte BM'nin yaptırım listesi içerisindeki ülkelere seyahat etmek isteyenlerin seyahat sağlık sigortasından yararlanamadığını da belirtmekte fayda var. Seyahat sigortanızı seçerken sağlanan teminatlara ve limitlere dikkat etmeli ve hasar anında hızlı çözüm sağlayan bir şirket ile çalışmalısınız. Hepiyi Sigorta'dan yaptıracağınız seyahat sağlık sigortası ile siz de bu ve bunun gibi daha pek çok avantajdan faydalanabilir, tatilinizi hiçbir riski düşünmeden doyasıya yaşayabilirsiniz!

Devamını Gizle