Seyahat Sigortası Teklifi Al!

Teklif Bilgileri

TC Kimlik No
Doğum tarihi
İşlenen kişisel verilerinize ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Teklif Al

Seyahat sağlık sigortası, yurt dışında karşılaşabileceğiniz hastalık, kaza, acil durum, valiz kaybı ve benzeri riskleri güvence altına alan bir sigorta türüdür. Sağlık sigortası yaptırarak yurt dışı seyahatlerinizde kendinizi ve sevdiklerinizi olası tatsızlıklara karşı güvence altına alabilir ve gönül rahatlığıyla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı sağlık sigortası, özellikle vize başvuruları söz konusu olduğunda zorunlu tutulan bir sigorta türü olup yurt dışı seyahatlerinde yolcuların güvenle yolculuklarını gerçekleştirmesini sağlar. Siz de seyahat sigortası teklifinizi Hepiyi Sigorta’dan alın, tatillerinize güvenle çıkın!

Devamını Gör

Seyahat Sağlık Sigortası Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Seyahat sağlık sigortası nasıl alınır,

Seyahat sağlık sigortası alırken nelere dikkate tmek gerekir diye baktığımızda teminatları detaylı inceleyerek bir sigorta yaptırmanın en uygunu olduğunu söyleyebiliriz. Teminatlar ihtiyacınızı karşılıyor mu, fiyat bütçenize uygun mu, vize alınacaksa poliçe konsoloslukların istediği şartları birebir karşılıyor mu… gibi soruların yanıtlarını aramakta fayda var. Hepiyi Sigorta, tüm yurt dışı tatillerinizde birçok riske karşı kendinizi güvence altına alma fırsatı sunar. Ayrıca Hepiyi Sigorta'dan yaptıracağınız yurt dışı seyahat sağlık sigortası vize işlemlerinde zorunlu tutulan seyahat sağlık sigortasını tam anlamıyla karşılamaktadır.

Herhangi bir yurt dışı tatili ya da iş gezisi öncesi seyahat sigortası yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalardan bir tanesi de elbette yurt dışı seyahat sağlık sigortası fiyatları. Her sigorta türünde olduğu gibi seyahat sigortası yaptırırken de bütçenize uygun poliçeler arasından bir seçim yaparak ilerleyebilir ve bir yandan yurt dışı yolculuğunuzu güvence altında tutarken diğer yandan bütçenizi de gereğinden fazla esnetmemiş olursunuz. Bu bağlamda Hepiyi Sigorta, size en kapsamlı yurt dışı seyahat sağlık sigortası tekliflerini sunarak konforlu bir tatil geçirmenize ve cazip fiyat avantajıyla da bütçenizi koruma altına almanıza olanak sunar. Ayrıca seyahatiniz boyunca yaşanabilecek acil sağlık sorunlarında 30.000 € limite kadar güvence sağlar. Siz de hemen Hepiyi’den yurt dışı seyahat sağlık sigortanızı alın, tatilinizi hiçbir riski düşünmeden doyasıya yaşayın!

Devamını Gizle