Hepiyi Sigorta’nın talihli acentesi belli oldu

Hepiyi Sigorta, 8 Şubat Perşembe günü Genel Müdürlük ofisinde noter ve milli piyango huzurunda gerçekleştirdiği çekiliş ile MG ZS Comfort markalı aracı kazanan talihli acentesini belirledi.

(BASIN BÜLTENİ) Geçtiğimiz yıl, “Ayağınızı yerden kesecek kampanya!” sloganıyla duyurulan ve 18 Eylül’de başlayıp 31 Aralık’a kadar devam eden kampanya kapsamında, Tamamlayıcı Sağlık ve Yabancı Sağlık poliçesi üreten Hepiyi Sigorta acenteleri çekilişe katılma hakkı kazanmıştı. 3 buçuk ay boyunca devam eden ve Türkiye genelinde yoğun ilgi gören araba ödüllü kampanyanın kazananı İzmir’den DSC Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi oldu. Çekiliş, YouTube üzerinden canlı yayınlandı. Acenteler, çekiliş öncesinde canlı bağlantılarla yayına katılarak düşüncelerini paylaştılar. Çekiliş sonrasında araba kazanan talihli acentenin yetkilisi Haldun Önder, canlı yayına katılarak duygu ve sevincini izleyicilerle paylaştı.

Hepiyi Sigorta acentelerine yönelik kampanyalar düzenlemeye son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni yurt dışı kampanyasını duyuran Hepiyi Sigorta, kampanya kapsamında 5 Şubat – 31 Temmuz tarihleri arasında Kasko, Konut ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası üreterek mil toplayan acentelerini Çekya’nın başkenti Prag’ta ağırlayacak.

Bizden Haberler