Hepiyi Sigorta Faaliyet Ruhsatını Aldı!

Dijital sigortacılığa odaklanan Hepiyi Sigorta faaliyet ruhsatını aldıDoğan Holding sigorta iştiraki olan Doğan Trend Sigorta 27 Nisan 2022 tarihinde hayat dışı branşlarda hizmet vermek üzere SEDDK’dan ruhsatını aldı.

Dijital sigortacılığa kanalize olarak faaliyet yürütecek olan şirket ruhsat alımı ile eş zamanlı olarak hedefine uygun şekilde isim ve markasını da değiştirdi. Hepiyi Sigorta ismi ile yola çıkan şirket, geleneksel sigortacılık dışında farkındalığı yüksek ve dijital kanallarda hizmetlerini müşterilerine ulaştıracak. Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Hepiyi Sigorta’nın ruhsat sevincini paylaştı.

Şenol Ortaç ‘’Ekipçe bir süredir uzak kaldığımız ve çok özlediğimiz sigorta sektörüne dönüş vaktimiz geldi! Doğan Trend Sigorta olarak 27 Nisan 2022 tarihi itibariyle sigortacılık mevzuatının gerektirdiği şartları yerine getirerek tüm hayat dışı sigorta branşlarında faaliyet göstermek üzere SEDDK’dan ruhsatımızı aldık. Sektörümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. Şirketimizin yeni ismi yönetim kurulu kararı ve esas sözleşme tadilinden sonra ‘’Hepiyi Sigorta’’ olacak. Çok yakında alışagelmişin dışında ürün ve hizmetlerimizle sizlere hep iyisini sunmak üzere karşınızda olacağız. Heyecanla sizlere hizmet vereceğimiz o güzel günleri bekliyoruz’’

 

Bizden Haberler