Doğan Holding’in yeni yatırımı Hepiyi Sigorta faaliyete başladı

Stratejik ve değer katan iş alanlarına yatırım yapmayı ilke edinen Doğan Holding’in yeni yatırımı Hepiyi Sigorta, tüm elementer branşlarda ruhsatını alarak faaliyete başladı.

Stratejik ve değer katan iş alanlarına yatırım yapmayı ilke edinen Doğan Holding’in yeni yatırımı Hepiyi Sigorta, tüm elementer branşlarda ruhsatını alarak faaliyete başladı. Sektöre farklı bir bakış açısı getirmeye hazırlanan Hepiyi Sigorta, rekabetçi tarifesi, farklı ürün yaklaşımı, müşteri merkezli bakış açısı ve en son teknolojik olanakları ile acentelerini “Çözüm Ortağı” haline getiriyor. Özellikle acentelerine vaadleriyle farklı bir duruş sergileyen Hepiyi Sigorta, Türk sigorta sektöründe bir ilke imza atarak levha kaydı olan ve kendisi ile çalışmak isteyen her acenteyi koşulsuz, şartsız çözüm ortağı olarak bünyesine katmayı planlıyor. Yine sektörde bir ilk olarak çözüm ortakları ile birlikteliklerini üretim yetersizliği, kârsızlık, portföy dengesizliği gibi nedenlerle asla sonlandırmayacağının sözünü veren Hepiyi Sigorta, çözüm ortaklarına ömür boyu çalışma garantisi vadediyor.

Çözüm ortaklarına, her acentenin kendi logosunu kullanarak poliçeyi kişiselleştirebildikleri ve gelirlerini kendilerinin belirleyebildikleri bir sistem kurduklarını belirten Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç, “Çözüm ortaklarımıza portföy garantisi veriyoruz. Acentemizin Hepiyi Sigorta’dan sattığı her poliçenin yenilemesi hepiyi.com.tr’den yapılsa dahi, 5 yıl boyunca poliçenin gelirini yine çözüm ortağımıza bırakıyoruz. Üstelik sigorta ekosisteminin tüm dijital olanaklarını kullanarak çözüm ortaklarımıza farklı teminatlar ve hizmetler ekleyip çıkartarak hem müşterilerine özel ürün sunabilecekleri hem de gelirlerini artırabilecekleri bir yapı kurduk. Bizimle çalışmak isteyen, çözüm ortağımız olmak isteyen herkese kapımız açık. Kârsızlık, üretim yetersizliği, portföy dengesizliği gibi nedenlerle hiçbir acenteliği sonlandırmayacağız. Acentemiz istediği sürece onunla çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

“Sizin İçin Hep İyisi” sloganıyla yola çıkan Hepiyi Sigorta, iş yapış şekli ve özellikle vaadleriyle sektöre yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

Bizden Haberler