Hepiyi Sigorta çalışanlarıyla Sapanca’da buluştu

Hepiyi Sigorta, 1-3 Aralık tarihleri arasında Sapanca’da düzenlediği etkinlikte çalışanları ile 2024 yılı strateji ve hedeflerini paylaştı. 

Hepiyi Sigorta, “Hep Birlikte Hep İyiye” mottosuyla Sapanca NG Enjoy Otel’de çalışanlarıyla bir araya geldi. 2023 yılının performansının değerlendirdiği toplantıya Doğan Holding CEO’su ve bazı üst düzey yöneticileri de katıldı.

Hepiyi Sigorta Genel Müdür Yardımcılarının katılımıyla organizasyonun ikinci gününde düzenlenen panelde, operasyonel verimlilik, hasar süreçleri, şirket kültürü ve vizyonu, müşteri odaklılık, geleceğin dijital sigortacılığı konuları ele alındı. Panelde yer alan soru-cevap oturumunda, Hepiyi Sigorta çalışanları üst düzey yöneticilere düşünce, istek ve önerilerini iletme fırsatı buldu. Toplantı, Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç’ın değerlendirme konuşması ve gelecek dönem hedef ve stratejileri hakkında bilgi aktarımı ile sonlandı.

Basketbol koçu Çetin Yılmaz’ın takım olmak içerikli konuşmasıyla yer aldığı organizasyon, Grup Enjoy’un sahne performansı sergilediği gala yemeği ile sona erdi.

Bizden Haberler