Hepiyi Sigorta Acente Ağını Genişletiyor

Hepiyi Sigorta, büyüme stratejisini sürdürerek 6.000’inci acentesini resmi olarak Bursa'da açtı.

 

Hepiyi Sigorta Acenteler ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Burç Özer, Satış Direktörü Orçun Bilgel ve Müdür Yardımcısı Şükrü İnkaya, 6000. acente olan Uray Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi’ni Bursa’daki ofisinde ziyaret ederek yetki belgesini takdim etti.
Doğan Holding’in sigorta şirketi Hepiyi, 20 Haziran 2022 tarihinde ilk acentesini açtığından bu yana aldığı rekor sayıdaki başvuru ile dikkat çekiyor. Acentelerin açılış süreci, Hepiyi Sigorta'nın teknoloji odaklı yaklaşımı sayesinde kanunun izin verdiği en az belge ile dijital olarak basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. 
 
Kuruluşunun ilk gününden beri çözüm ortağı olmak isteyen tüm acentelere teminat dahi istemeden kapılarını açtıklarını ve ömür boyu çalışma garantisi verdiklerini belirten Hepiyi Sigorta Acenteler ve İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Burç Özer, “Hiçbir çözüm ortağımıza üretim miktarı, portföy dengesizliği, kârsızlık gibi nedenlerle baskı yapmayacağımızın, acenteliğini sonlandırmayacağımızın sözünü verdik. Bize inanan, yoluna bizimle devam etmek isteyen acentelerimiz sayesinde çok kısa bir sürede Türkiye’nin 81 ilinde 6.000 adetin üzerinde acente ve broker sayısına ulaşarak, Türkiye’nin en yaygın sigorta şirketi olmayı başardık.” dedi. 
 
Hepiyi Sigorta'nın Bursa'daki 6000. acentesinin açılışı, şirketin büyüme hedeflerine ulaşma yolunda attığı önemli adımlardan sadece biri olarak değerlendiriliyor. Sektördeki acente sayısı olarak lider konumunu koruma ve genişletme çabalarıyla Hepiyi Sigorta, acente ve müşteri memnuniyetini ve ön planda tutarak yoluna devam etmeyi hedefliyor.
Bizden Haberler